• 1$ = 40.1 грн., 1€ = 41.3 грн., 1€ = 1.03$
        ss adf  
logo
Главная
Автор: Administrator   

Час роботи в будні дні з 09:00 до 17:00

Субота з 09:00 до 14:00

Все буде Україна!

 

BERLINAVTO.COM.UA - інтернет-проект, орієнтований на продаж запасних частин, аксесуарів до автомобілів імпортного виробництва.


Основний напрямок – прямі поставки оригінальних запчастин до автомобілів європейського виробництва.


Розвивається напрямок - постачання запчастин для японських та корейських автомобілів з Еміратів.


Також є цікаві пропозиції щодо продажу неоригінальних запчастин провідних світових виробників, зворотним та відновленим запчастинам.


Оформити замовлення Ви можете трьома зручними способами: через сайт за допомогою on-line замовлення, поклавши обраний товар в online кошик і заповнивши форму, зателефонувати відділу продажів, відправити свою заявку на товар, що Вас цікавить електронною поштою. Вартість великогабаритних деталей визначається окремо.


Досвідчені менеджери готові допомогти при виборі запчастин за vin-кодом автомобіля, маркою, роком випуску і т.д. Якщо відомий код деталі, замовлення можна зробити за спрощеною схемою через on-line замовлення.


Ознайомитись з режимом роботи нашого підприємства Ви можете у розділі "Контакти".Нашим постійним клієнтам ми пропонуємо максимально вигідні умови роботи. Вам будуть надані знижки або пільгові умови платежу.Ми запрошуємо усі зацікавлені організації та приватних осіб до довгострокової та взаємовигідної співпраці.
З повагою,


колектив Berlinavto


 

 

Авторизация